Πέμπτη 5 Μαρτίου, στο εστιατόριο Botrini’s, στο Χαλάνδρι. Ένα lunch event, πολλές λαμπερές εμφανίσεις. Στην εκδήλωση που διοργάνωσαν το περιοδικό DownTown, η εκπομπή Dot και η httpool, με οικοδέσποινα τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου, γυναίκες που ξεχωρίζουν για την προσωπικότητά τους και τα ταλέντα τους, ήταν εκεί για να γιορτάσουν την Ημέρα της Γυναίκας. Ανάμεσά τους ήταν η Πόπη Τσαπανίδου, η Μαρίνα Κουτερέλλη, η Κατερίνα Μισιχρόνη, η Ελένη Βαΐτσου, η Νάντια Μπουλέ, η Μαρία Κωνσταντάκη, η Ελένη Καρακάση, η Θεοφανία Παπαθωμά, η Κατερίνα Καραβάτου, η Ράνια Θρασκιά, η Χρυσιάννα Ανδριοπούλου, η Σουζάνα Κεγγίτση, η Βάσια Τζοτζοπούλου, η Αλεξάνδρα Κατσαΐτη, η παραολυμπιονίκης της κολύμβησης Καρολίνα Πελενδρίτου, η συγγραφέας Σαρίτα Χαΐμ και πολλές άλλες που ενώθηκαν σε μια υπέροχη παρέα. Χορηγοί της εκδήλωσης ήταν η Frezyderm και η Gancia.
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-147-300x200.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-261-200x300.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-260-200x300.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-129-200x300.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-126-1-300x200.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-123-200x300.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-120-200x300.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-91-200x300.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-111-200x300.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-84-200x300.jpg)
![](https://downtown.gr/wp-content/uploads/2020/03/FREZYDERM-75-200x300.jpg)